حمل هوایی نمونه های آزمایشگاهی و اعضای بدن

حمل هوایی نمونه های آزمایشگاهی و اعضای بدن

 وقتی پای جان آدم‌ها وسط باشد احتمالاً این پیشرفت‌ها سرعتی دو چندان خواهند داشت. مثلاً در زمینه کشف واکسن‌های گوناگون بیماری‌های نوظهور می‌بینیم که تکاپویی علمی و پزشکی جهان را در برمی‌گیرد تا جان انسان‌ها را نجات دهد. در این میان برخی کشورها هزینه بسیاری را برای تحقیقات علوم پزشکی و یافتن راهکارهای درمان به کار می‌گیرند که از آن‌ها به‌عنوان پیشتازان نجات جان بشر یاد می‌کنیم. خوب طبیعی است که نتایج این تحقیقات در خدمت کل جهان قرار می‌گیرد و بیماران کشورها می‌توانند برای درمان از این دست آوردها بهره‌مند شوند. البته گاهی تکنولوژی استفاده از این دست آوردها فقط در انحصار کشوری خاص قرار می‌گیرد که احتمالاً بیماران ملزم‌اند برای بهره‌گیری و درمان به این کشورها سفر کنند. البته گاهی راه‌های دیگری نیز به جز حضور فیزیکی وجود دارد و آن ارسال نمونه آزمایشگاهی و بافت بدن به کشورهای صاحب تکنولوژی برای تشخیص بیماری است که پای شرکت‌های حمل‌ونقل را به میان می‌آورد

 • همه بر این نکته واقفند که این نمونه‌ها خیلی زود باید به کشور مقصد برسند و تأخیر احتمالاً به فساد و آسیب دیدن این نمونه‌ها می‌انجامد. قضاوت با شماست. شما این‌گونه مرسوله خود را از چه راهی ارسال می‌کنید؟ بی‌شک پاسخ همان است که فکر می‌کنیم. حمل هوایی. ناگفته پیداست که سرعت، امنیت حمل و هزینه مقرون‌به‌صرفه را می‌توان در گزینه فریت بار و حمل هوایی سراغ گرفت.

  از آنجایی‌که این نمونه‌ها باید در ظروفی مخصوص و مطمئن بسته‌بندی شوند و با اولویت پرواز به دست سریع‌ترین هواپیما سپرده شوند باید آن‌ها را به شرکتی مطمئن و کار بلد سپرد. آگاهی خلبان از حمل نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن هم بسیار مهم است. چراکه وظیفه تنظیم دمای محل نگهداری این محموله در طول پرواز بر عهده خلبان خواهد بود. در ارسال این نمونه‌ها زمان چنان مهم است که تعطیلات و غیر تعطیلات هم نمی‌شناسد و باید این محصولات به‌موقع به مقصد برسد. شرکت آرتمیس تجارت به نکات باریک‌تر از موی در پروسه حمل هوایی این نمونه‌ها آگاه است و برای مثال تجربه سالیان سال ارسال قرنیه چشم از بانک چشم ایران به کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین ارسال نمونه‌های خونی و عفونی به شرق آسیا برای انجام آزمایش‌های خاص را در کارنامه خود دارد. پس با خیالی راحت نمونه‌های آزمایشگاهی خود را به آرتمیس تجارت بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در امنیت کامل و رعایت تمام نکات حمل استاندارد و البته منصفانه‌ترین قیمت مرسوله شما را به مقصد و به دست نماینده مورد نظر شما برساند.

  آشنایی با ارسال هوایی نمونه‌های آزمایشگاهی و ارگان های زنده بدن از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

  در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، ارسال هوایی بار با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. هواپیماها به نسبت دیگر وسایل حمل، امکانات بیشتر، به‌روزتر و متنوع‌تری دارند و برای محموله‌های پزشکی کاملاً ایده آل هستند.

  "فریت بار نمونه‌های آزمایشگاهی و ارگان های زنده بدن" به سرتاسر دنیا، عموماً به‌صورت هوایی انجام می‌شود؛ هواپیماها ایمن و مطمئن هستند، امکانات نگهداری این محوله‌ها را در اختیار دارند، سریع بوده و هزینه‌ای کم به شما تحمیل می‌کنند. ازآنجایی‌که این نوع محموله‌ها فاسد شدنی محسوب می‌شوند و خیلی زود از بین می‌روند، در جابجایی آن‌ها شرایط نگهداری و بسته‌بندی، ایمنی و سرعت حمل بی‌نهایت اهمیت دارد. دلیل اینکه ارسال‌کنندگان نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن، فریت بار را به دیگر روش‌ها ترجیح می‌دهند همین است؛ فریت بار این توانایی را دارد که این دسته محموله‌های حساس و فاسد شدنی را کاملاً مطابق ضوابط و استانداردها، در اسرع وقت و با منطقی‌ترین هزینه به مقصد برساند.


  به دنبال شرکتی برای "حمل هوایی ارگان های زنده بدن و نمونه‌های آزمایشگاهی" خود هستید؟ به شما آرتمیس تجارت را پیشنهاد می‌کنیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو آرتمیس تجارت فریت بار نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن را مطابق دستورالعمل‌ها و قوانین، با مناسب‌ترین هزینه حمل هوایی به همه كشورهای دنیا، حتی دورترین آن‌ها انجام می‌دهد. آرتمیس تجارت با تجربه‌ای چند دهه‌ای در "ارسال هوایی نمونه‌های آزمایشگاهی و ارگان های زنده بدن انسان"، مواد دارویی، تجهیزات پزشکی و دیگر محموله‌های مرتبط با بهداشت و درمان، می‌تواند پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل آن به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد را برای ارسال‌کنندگان بر عهده بگیرد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

  حمل هوایی نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن چه اهمیتی دارد؟

  ارسال نمونه زمانی رخ می‌دهد که آزمایشگاه‌های کشور امکان انجام آزمایش‌هایی خاص را نداشته باشند. در این حالت نمونه‌ها که عموماً خون، سرم، پلاسما، ادرار و ... هستند به کشورهایی که امکان آزمایش و تحلیل را دارند ارسال می‌شوند. در ارسال نمونه‌ها و بافت به خارج از کشور، آنچه که اهمیت دارد سلامت و کیفیت این محموله‌هاست و اینکه در مسیر حمل‌ونقل از بین نروند. از بین رفتن این محموله، هزینه زیادی در پی خواهد داشت؛ بنابراین نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن را باید با وسیله‌ای انتقال داد که امکانات مناسبی برای نگهداری از آن‌ها دارد، سریع و ایمن بوده و البته هزینه زیادی هم نداشته باشد. فریت بار همه این ویژگی‌هایی که می‌خواهید را دارد.

  حمل هوایی یا فریت بار با شرایط منحصربه‌فردش این امکان را می‌دهد این‌گونه محصولات، مطمئن، سریع و سالم به هر کشوری که مدنظرتان است برسد. شرکت فریت بار و کارگو آرتمیس تجارت به‌عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، در فریت بار محموله‌های آزمایشگاهی و پزشکی متبحر و با تجربه است. کاهش هزینه ارسال بار نمونه‌های آزمایشگاهی و ارگان های زنده بدن انسان از اولویت‌های آرتمیس تجارت است تا به این شکل ارسال‌کنندگان این بار آسوده خاطر باشند.

  هزینه ارسال هوایی وسریع ارگان های زنده بدن انسان و نمونه‌های آزمایشگاهی از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی

  شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار نمونه‌های آزمایشگاهی و ارگان های زنده بدن را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند که برای این نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن هزینه‌ای معقول و به‌صرفه خواهد شد. اصولاً هزینه حمل بارهای کوچک و خُرد اقتصادی‌تر است و به نسبت امکاناتی که هواپیما در اختیار دارد و تضمین و ایمنی آن، این مبلغ کاملاً توجیه‌پذیر است.

  استفاده از راه‌های غیر هوایی برای حمل نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن اصلاً منطقی نبوده و از نظر هزینه نیز به‌هیچ‌وجه مقرون‌به‌صرفه نیستند. این شیوه‌های حمل از دیرباز برای محموله‌های بزرگ، حجیم و فاسد نشدنی کاربرد داشته‌اند و هزینه و شیوه حمل آن‌ها برای آن دسته بارها مناسب‌تر است. وسایل غیر هوایی برای بارهای حساس و فاسد شدنی و کوچک هم بهینه نیستند؛ سرعت کُندی داشته و به بسیاری از کشورها نیز دسترسی مستقیم ندارند. ضمن اینکه شرایط نگهداری، ایمنی و اطمینان آن‌ها خیلی مناسب نیست. همین باعث می‌شود که احتمال از بین رفتن نمونه و بافت بسیار زیاد شود. فریت بار برای ارسال نمونه‌های آزمایشگاهی و ارگان های زنده بدن انسان منطقی‌ترین راهی است که می‌توانید انتخاب کنید؛ هواپیما به همه جای دنیا می‌رود، ایمن است، سریع است و کمترین هزینه ممکن را از شما می‌گیرد.


  آرتمیس تجارت از شرکت‌های فعال در این حوزه، متعهد می‌شود که محموله نمونه‌های آزمایشگاهی و ارگان های زنده بدن انسان را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه حمل هوایی نمونه‌های آزمایشگاهی خود، با شماره  درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان آرتمیس تجارت گفت‌وگو کنید.

  برای حمل هوایی نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت زنده بدن در فرودگاه امام خمینی به چه مدارکی نیاز است؟

  پیش از هر چیزی توجه داشته باشید که ارسال نمونه به خارج از کشور فقط در صورتی ممکن است که آزمایشگاه‌های داخل ایران امکان و یا تکنولوژی انجام آن آزمایش را نداشته باشند. برای ارسال نمونه، آزمایشگاه تشخیصی که نمونه را برداشته، باید درخواست خود را به اداره امور آزمایشگاه‌های دانشگاه متبوعش تحویل دهد. دانشگاه این درخواست را بررسی می‌کند و اگر مغایرتی با قوانین ندید، آن را به آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت ارجاع می‌دهد. در نهایت پس از بررسی‌های نهایی، مجوز خروج از طرف این نهاد صادر خواهد شد. برای خروج از ایران به مدرک خاص دیگری نیاز نیست ولی باید مدنظر داشته باشید که گمرک کشورهای مختلف قوانین مربوط به خود را دارد، بنابراین این احتمال وجود دارد که در کشور مقصد، برای ترخیص نمونه‌ها به مدارک دیگری نیاز داشته باشید.

  بیشتر بدانید: راهنمای حمل هوایی بار فاسد شدنی


  اگر در مورد مدارک سؤالی داشتید، می‌توانید از آرتمیس تجارتب پرسید؛ کارشناسان این شرکت در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن به کشورهای مختلف دنیا راهنمایی‌تان می‌کنند.

  فراموش نکنید آرتمیس تجارت در طی تشریفات گمرکی در کنار شما حضور خواهد داشت و مشاوره و راهنمایی لازم را به شما خواهد داد. آرتمیس تجارت هر کمک و همراهی‌ای که برای تسهیل کردن پروسه گمرکی ارسال هوایی ارگان های زنده بدن انسان و نمونه‌های آزمایشگاهی لازم باشد برای شما انجام می‌دهد.

  در فریت بار، ارگان های زنده بدن انسان و نمونه‌های آزمایشگاهی ، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟

  مهم‌ترین مسئله در بسته‌بندی این محموله این است که بسته‌بندی باید بر مبنا ی راهنمایی های ایمني ابلاغی آزمایشگاه مرجع سلامت و همین‌طور ضوابط و دستورالعمل‌های بين‌المللي باشد. انتخاب نوع بسته و نشانه‌های روی آن و شرایط و محیط نگهداری بسته‌ها باید بر اساس قوانین باشد تا آسیب و صدمه‌ای به این نمونه‌های حساس وارد نشود. معمولاً نمونه‌های عفونی را در سه محفظه قرار می‌دهند که جنس و ویژگی هر محفظه متفاوت است. این مسئله امکان نفوذ مایعات یا رطوبت و یا آلودگی به داخل نمونه‌ها و همین‌طور نشت نمونه به بیرون را کاهش می‌دهد. مسئله مهم بعدی، دما و محیط نگهداری نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن است. میزان دما و شرایط مناسب این کالاها باید از قبل معین شده و از طریق فرم‌ها به آگاهی عوامل پرواز برسد؛ و مهم‌تر اینکه شرکت‌های ارسال‌کننده باید هشدارهای لازم را در مورد محتویات و حساس بودن کالا با نصب برچسب‌هایی بر روی بسته‌بندی‌ها گوشزد کنند. همچنین هماهنگی با نماینده فرستنده در مقصد برای تحویل گرفتن به‌موقع محموله نیز بر عهده شرکت ارسال‌کننده است.


  لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه‌های بسته‌بندی نمونه‌های آزمایشگاهی و ارگان های زنده بدن انسان به قسمت راهنمایی بسته بندی و حمل هوایی سایت مراجعه کنید و ضوابط کامل بسته‌بندی برای فریت بار نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن را بخوانید. همین‌طور می‌توانید با شماره ت ما تماس بگیرید و با مشاورین شرکت آرتمیس تجارت در این باره صحبت کنید.

  شرکت آرتمیس تجارت با تجربه چند دهه فریت بار نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت بدن از اهمیت حمل و نگهداری این کالاها به‌خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به‌خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار نمونه‌های آزمایشگاهی به حداقل ممکن برسد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر محموله پزشکی خود را به آرتمیس تجارت بسپارید.

  صدور بارنامه هوایی نمونه‌های آزمایشگاهی و بافت زنده بدن در پایانه هوشمند بر فرودگاه امام چگونه است؟

  شرکت خدمات فریت بار و کارگو آرتمیس تجارت از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با نرخی منصفانه این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. شایان ذکر است که برای آرتمیس تجارت اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های ارگان های زنده بدن انسان و نمونه‌های آزمایشگاهی و هر نوع محموله حساس و فاسد شدنی دیگری را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که بار با بهترین شرایط نگهداری و با بیشترین سرعت حمل شوند و هزینه فریت بار کاهش یابد. برای همین آرتمیس تجارت هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.

  آرتمیس تجارت در قبال محصولات صادراتی شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.

  سخن پایانی

  صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت آرتمیس تجارت است. آرتمیس تجارت امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا همیشه از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان خود انجام خواهد داد.

  حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت آرتمیس تجارت مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ، در زمینه حمل هوایی و فریت بار نمونه‌های آزمایشگاهی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید.  

  مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
  بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده
  تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه
  ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ
  ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه
  انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
  صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
  دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
  ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی